"Pohlednice, aneb malá radost každý den"

Zdravíme Vás v našem rodinném eshopu 

Jmenuji se Lucie a jsem milovník ručně psaných dopisů a pohlednic. Tato láska k psanému slovu u mě přetrvává už od dob, kdy jsem objevila postcrossing. Své volné chvíle jsem vyplňovala sbíráním pohlednic, psaním vzkazů, odesíláním neznámým lidem a následně netrpělivým čekáním, kdy přijde na oplátku krásná pohlednice i mně. Svůj styl jsem měla vyhraněný už od začátku. Pátrala jsem po pohlednicích, ze kterých sršel optimismus. Sbírala jsem hlavně ty, které byly radostné a barevné.

Moc jsem si v rámci postcrossingu přála posílat díla českých umělců. Ať už jsem ale hledala díla fotografů, kreslířů či ilustrátorů, bylo to téměř nemožné. V České republice totiž v té době neexistovalo jedno ucelené místo, kde by člověk mohl koupit zajímavé umělecké pohlednice dle jeho preferencí. 

Myšlenkou nad vlastním e-shopem jsem se nějakou dobu zabývala. Člověka to samozřejmě láká, ale také se bojí všech úskalí a strastí, které může podnikání přinášet. Nebýt mého muže Martina, který se věnuje programování, neodhodlali bychom se ke spuštění už v roce 2015.

Na stránkách stále pracujeme. Snažíme se objevovat nové motivy a nové autory, protože věříme, že má každý svůj styl - ostatně stejně, jako já! Věřím, že si náš e-shop zamiluje každý, koho potěší originální kousky s neotřelými motivy. Jsem šťastná, že posíláte pohlednice, děláte ostatním radost, že nákupem podporujete naše charitativní projekty a pomáháte mi plnit si sen. Je to má vášeň, která by bez vás nefungovala.